top of page

Внесок ТОВ "ІСТЕЛ 3000" у майбутню перемогу України: підтримка критично важливих підприємств

10.06.24

В умовах воєнного стану, коли інфраструктура України зазнає руйнівних ударів, роль бізнесу в наданні допомоги та підтримки стає неоціненною. Саме тому словенська компанія Kontron передала ТОВ "ІСТЕЛ 3000" резервний фонд найпопулярніших комплектуючих та обладнання ТМ ISKRATEL з метою підтримки української телекомунікаційної інфраструктури. Ця допомога покликана забезпечити життєдіяльність України в цей складний час.


ІСТЕЛ 3000 використовує резервний фонд комплектуючих для відновлення та заміни пошкодженого або зруйнованого внаслідок бойових дій обладнання TM ISKRATEL, що використовується на підприємствах, які є критично важливими для держави. Використання високоякісних комплектуючих дозволяє оперативно відновлювати пошкоджене обладнання. Завдяки цьому забезпечується безперебійна робота стратегічних об’єктів, зокрема в телекомунікаціях, енергетиці та інших галузях, що є основою національної безпеки та стабільного функціонування країни. 


Співпраця між Kontron та ІСТЕЛ 3000 є зразком ефективної допомоги, що дає змогу Україні продовжувати боротьбу за свою незалежність та гарантувати стійке функціонування критичної інфраструктури. Цей внесок підкреслює важливість міжнародної співпраці та підтримки у складні часи, адже разом ми можемо подолати будь-які виклики.


Більше інформації про нашу програму безоплатної заміни обладнання можна отримати, звернувшись до нашого відділу обслуговування клієнтів за посиланням: https://www.istel3000.com/contact-8


З повагою

Команда ТОВ "ІСТЕЛ 3000"!

bottom of page