top of page

Про нас

ІСТЕЛ 3000 - провідний український постачальник та виконавець комплексних і високонадійних послуг для телекомунікаційного обладнання. Ми гарантуємо, що за допомогою наших послуг, ваше IT-середовище та/або телекомунікаційна мережа завжди працюватимуть на оптимальному рівні.

Команда ІСТЕЛ 3000 доступна цілодобово, щоб оперативно та професійно допомагати у вирішенні ваших питань. Саме тому наша всеосяжна підтримка є відповідальною та оперативною, що є основою розумного, безпечного та цифрового майбутнього для учасників телекомунікаційного ринку України.

Хто ми?

Українську компанію ІСТЕЛ 3000 визнано єдиним ексклюзивним партнером словенської компанії KONTRON на території України для постачання телекомунікаційних комплексів під брендом ISKRATEL та надання сервісного, гарантійного та післягарантійного обслуговування, ремонту та інших робіт для компонентів обладнання та програмних продуктів виробництва компанії KONTRON.

 

Із липня 2023 року KONTRON є новою назвою компанії, яка утворилася після злиття словенських компаній S&T та ISKRATEL з незмінним розташуванням у місті Крань, Словенія. Компанія має представництва у понад 50 країнах світу.

 

KONTRON є провідним європейським постачальником комплексних і високонадійних рішень з широким портфоліо цифровізації різних сфер у поєднанні з оперативною та надійною підтримкою.

Поєднуючи телекомунікаційні та інформаційні технології, ІСТЕЛ 3000 створює й надає передові інтегровані рішення для операторів фіксованого та мобільного зв’язку, для клієнтів критичної інфраструктури серед яких, залізниця, підприємства енергетичного комплексу та для багатьох інших. Ці рішення відіграють важливу роль у розвитку прогресивного, стабільного та безпечного суспільства

 

ОБСЛУГОВУВАННЯ МЕРЕЖ ЗВ'ЯЗКУ

В той час, коли попит на зв’язок є надзвичайно високим, забезпечення безперервної роботи високотехнологічних комунікаційних мереж стає дедалі більшою проблемою. Працівники служби технічного обслуговування ІСТЕЛ 3000 регулярно перевіряють працездатність вашої мережі, усувають помилки, виконують оптимізацію мережі та ремонт обладнання, а також забезпечують регулярні оновлення програмного забезпечення, які, насамперед, оптимізують продуктивність і забезпечують найнижчу довгострокову вартість експлуатації вашого обладнання.

ІСТЕЛ 3000 пропонує послуги з технічного обслуговування як гарантійного, так і післягарантійного обладнання на основі договорів про сервісну підтримку.

 

СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ІСТЕЛ 3000

Сервісний центр є єдиною точкою входу для всіх клієнтів. Команда сервісного центру надає підтримку, управління та технічне обслуговування ІТ-систем і програм, які є надзвичайно важливими для бізнесу наших клієнтів.

Клієнтоорієнтований підхід ІСТЕЛ 3000 та KONTRON допомагає працювати з найпотужнішими компаніями України.

 

ІСТЕЛ 3000 — надійний партнер і відповідальний вибір на вашому шляху та розвитку в цифровому майбутньому

 

Kontron.jpg
image.png
image.png
bottom of page