top of page

Широкосмуговий доступ до мережі

Широкосмуговий доступ до мережі Інтернет  – це можливість підключитися до Інтернету з високою швидкістю передачі даних.

Широкосмуговий доступ може бути реалізований за допомогою різних технологій, насамперед,  кабельний або супутниковий Інтернет, оптичний кабель або бездротові технології:  Wi-Fi, 3G, 4G і 5G. Ці технології забезпечують передачу великих обсягів даних з високою швидкістю, що дозволяє користувачам отримувати доступ до Інтернету. 

Широкосмуговий доступ стає все більш поширеним у багатьох країнах, адже він є основою розвитку цифрових технологій, електронної комерції, телекомунікацій, зв'язку та інших галузей, в яких використовується Інтернет. Він також дозволяє користувачам отримувати доступ до інформації, освіти, розваг та інших онлайн-ресурсів, що, натомість, сприяє зростанню свідомості та зв'язку в світі.

Продукти ШСД

SI3000 Lumia G16, SI3000 Lumia XG8 и SI3000 Lumia C16 — це компактні однослотові термінали оптичних ліній для мереж GPON, XGS-PON та Combo PON. Вони оптимізовані для невеликих конфігурацій оптичного доступу та одночасного обслуговування як домашніх, так і корпоративних користувачів

SI3000 Lumia G16 GPON OLT

SI3000 Lumia XG8 XGS-PON OLT

SI3000 Lumia C16 Combo PON OLT

SI3000 Lumia G16 підтримує як архітектуру GPON, так і топологію «крапка-крапка». Продукт обладнаний 16 портами GPON, яких достатньо для обслуговування до 2048 абонентів пасивної оптичної мережі, а до гігабітних Ethernet-портів P2P можна безпосередньо підключити до шести користувачів.

SI3000 Lumia XG8 оснащений 8 портами XGS-PON з високим коефіцієнтом поділу потоку та може обслуговувати до 4096 абонентів XGS-PON.

SI3000 Lumia C16 пропонує 16 портів Combo PON (GPON та XGS-PON) з високим коефіцієнтом поділу потоку, і дає операторам можливість переходити з GPON на XGS-PON на одному пристрої в їх власному темпі.

Складені на основі останніх версій ультрасучасних чіпсетів GPON та XGS-PON.

- Оптимальне використання смуги пропускання та високий коефіцієнт поділу потоку.

- Платформа широкосмугового доступу на базі мережевих процесорів та технології програмно-визначуваних мереж (SDN).

- Наявність інформації про кожну окрему послугу та програму забезпечує повний контроль, ефективне управління якістю обслуговування (QoS) та впровадження політик надання доступу.

- Підтримка багатооператорських варіантів розгортання, включаючи віртуальний поділ та відкритий доступ.

- Просте керування з використанням профілів послуг та швидка інтеграція з операторськими системами OSS/BSS.

Гнучке розгортання

- SI3000 Lumia G16, SI3000 Lumia XG8 і SI3000 Lumia C16 здатні витримувати високі температури, а також відрізняються компактністю конструкції: глибина монтажу 235 мм за стандартами ETSI економить місце при установці на АТС і дозволяє легко розмістити у телекомунікаційних шафах, забезпечуючи їх додатковою функцією контролю параметрів навколишнього середовища.

- Універсальність та націленість на майбутнє

SI3000 Lumia G16, SI3000 Lumia XG8 та SI3000 Lumia C16 – це перші в світі гібридні термінали OLT, здатні працювати як у традиційному, так і у віртуалізованому режимах.

Їхня природа дозволяє операторам зв'язку віртуалізувати та перевести в хмару свою мережу без заміни обладнання, а також пропустити цикл інвестицій при впровадженні програмно-визначеного широкосмугового доступу наступного покоління.

- Два режими роботи: традиційний та віртуалізований

-  Один корпус, обладнаний різними портами

- Жодних додаткових інвестицій для заміни апаратних засобів

bottom of page