top of page

Ядро мережі 
Рішення для телекомунікаційних операторів

SI3000 CS  Програмний комутатор  

Програмний комутатор SI3000 може застосовуватися на мережах зв'язку загального використання в якості програмного забезпечення 4 або 5 класу , а також може застосовуватися в технологічних мережах у якості УПАТС.

Програмне забезпечення програмного комутатора являє собою комунікаційну платформу на базі NGN. Вона забезпечує організацію послуг зв’язку стандартних комутаторів класу 4 та/або 5 класу  з вбудованими доповненими видами обслуговування для організації бізнес-послуги, а також з інтеграцією додаткових прикладних серверів/сервісів із застосуванням відкритих стандартних протоколів/інтерфейсів.

Ключові
характеристики

 Агрегування каналів

Тарифікація

Регулятивні функції (LI, NP)

Стандартні протоколи

Відкриті інтерфейси для підключення існуючих систем OSS/BSS, а також запровадження нових послуг і сервісів

Надійність операторського класу та георезервування

Оптимізація витрат

Рішення як для квартирних абонентів, так і для корпоративних клієнтів

Програмне забезпечення програмного комутатора SI3000 Call Server підтримує різноманітний набір функцій та протоколів, а також забезпечує функціонування мереж різної топології в IP та змішаному TDM-IP середовищах.

Рішення класу 4 включають вдосконалені механізми маршрутизації та тарифікації. Зміни функцій у рішеннях класу 5 відповідають основним потребам квартирних абонентів, а також задовольняють запити корпоративних клієнтів (IP Centrex).

Окрім того, дана платформа надає послуги на основі інтелектуальних мереж зв'язку, наприклад, переносимість номера, що забезпечує легкість інтеграції серверів у мультиоператорне середовище, що регулюється.

 

Удосконалена технологія SI3000 та програмне рішення SI3000 CS доступні на різних платформах з численними варіантами конфігурацій націлених на оптимізацію витрат, а також зростання абонентської бази.

Функції та протоколи
SI3000 CS

ТЕХНІЧНИЙ ОПИС

Програмне рішення SI3000 CS, що складає основу різних рішень – клас 4 та клас 5, переносимість номера, IBC-Hosted UC, забезпечуючи високий рівень безпеки, надійності та універсальності, а також функціональну сумісність з найширшим спектром інших продуктів. Встановлення програмного забезпечення відбувається на обладнання, що відповідає наступним вимогам: процесорна плата CVM для платформи АТСА, ппроцесорна плата CVN для платформи МЕА, віртуальна машина на серверах COTS, а також на платах CVI, CVK, CVJ.

SI3000 cCS Компактний програмний комутатор

Це сучасний мультисервісний комунікаційний програмний продукт управління для малих та середніх АТС типу УАТС або УПАТС, який забезпечує повну інтеграцію телекомунікаційної системи з аналоговими, ISDN- та IP-мережами. Він призначений для середніх і великих корпоративних компаній, що мають спеціалізовані мережі зв'язку (залізниця, сфера енергетики або державні установи).

SI3000 cCS має унікальну можливість підключення до широкого списку традиційних мереж та інтерфейсів, що вже використовуються в різних індустріях.

Компактний програмний комутатор SI3000 може застосовуватися в мережах зв'язку загального користування місцевою АТС, а також в технологічних мережах зв'язку як УПАТС. Програмне забезпечення компактного програмного комутатора (cCS) є комунікаційною платформою на базі NGN/IMS технологій і поділяється на наступні різновиди в залежності від завдань:

   -     PBX – для організації послуг зв'язку стандартних УПАТС із вбудованими додатковими видами обслуговування, а також з інтеграцією додаткових аплікаційних серверів/сервісів, необхідних для ефективної роботи персоналу;

 - OTZ – для організації спеціалізованого технологічного зв'язку з високоефективною диспетчеризацією, необхідною на підприємствах транспортної та енергетичної промисловості;

  -  PNS – для організації резервованих систем оповіщення персоналу, об'єктів, систем переговорів персонал–диспетчер, інтеграція з системами відеоспостереження та відеоінформування.

 

Ці програмні продукти можна об'єднувати на основі єдиного комутаційного ядра, побудувавши технологічний зв'язок з елементами диспетчеризації та гучномовного оповіщення. Дане ПЗ забезпечує сучасне рішення ALL-IP із підтримкою існуючого спеціалізованого аналогового обладнання, без змін основних технологічних процесів і відповідає галузевим стандартам:

- Можливість застосування SI3000 cCS у корпоративному (УПАТС), телекомунікаційному (транзитна станція) оточенні, використання в мультисервісних мережах доступу, як контролера аварійної та забезпечення локальної комутації, а також доступу до спеціалізованих служб (R controller);

- Центральна або розподілена мережева архітектура;

- Використання централізованого керування, коли одна система SI3000 MN використовується для провізіонування, інвентаризації та керування аварійними сигналами безлічі мережевих об'єктів;

- Забезпечення резервування та високої надійності.

Завдання:

 

-  Усунення недоліків комунікаційних платформ, що підтримують одночасно і сучасні, і спеціальні традиційні інтерфейси;

-  Адаптована платформа для майбутнього зростання;

-  Захист інвестицій, адже заміна всього обладнання на нове не є прийнятним варіантом.

 

SI3000 cCS має можливість встановлення на різні апаратні платформи:

-   спеціалізовані серверні та периферійні плати для конструктиву SI3000 MED, включаючи плату аналогових інтерфейсів PIA, необхідну для підключення технологічних аналогових інтерфейсів;

-   стандартні серверні апаратні платформи на базі x86 процесорів.

Основні функції:

– VoIP сигналізація для СЛ (SIP-T, SIP-NNI);

- VoIP сигналізація для доступу (SIP, MGCP, H.248);

 - Платформа надання послуг через стандартні відкриті протоколи, такі як VoiceXML, CSTA, SOAP та ParlayX;

- уніфікована голосова пошта;

- послуги оповіщення;

- диспетчеризація;

 - інтерактивне голосове вітання (IVR);

- збір та сортування тарифних даних;

 - висока надійність;

 - підтримка галузевих аналогових типів сигналізацій.

Завдання та функції

IMS та vIMS

Мережеві оператори виборюють підвищення ефективності своїх мереж, зберігаючи їх рентабельність.

 

Рішення IMS та vIMS Kontron/Iskratel знижують рівень складності мережі, скорочують час виходу на ринок та зменшують операційні витрати.

IMS та віртуальний IMS (vIMS) сприяють розвитку мережевої та бізнес-стратегії операторів.

IMS та vIMS забезпечують консолідацію базових мереж і конвергенцію фіксованих та мобільних технологій. Дані рішення гарантують масштабованість та безшовну взаємодію з традиційними мережами, відкриваючи шлях до ядра 5G.

Рішення IMS та vIMS дозволяють швидко впроваджувати гнучкі послуги в реальному часі як для приватних, так і для корпоративних користувачів.

- Висока доступність та георезервування

- Підтримка традиційних мереж та послуг

- Регуляторні функції такі, як законне перехоплення та переносимість номера

- Централізоване управління та автоматизоване провізіонування послуг

- Можливість розгортання у хмарі та відповідність стандартам ETSI NFV

bottom of page