top of page

Надання безоплатної технічної допомоги в умовах повномасштабної війни: ІСТЕЛ 3000 на варті надійності інфраструктури

 

Україна переживає складний період, коли кожна робота стає вагомою, особливо у сферах, що є критично важливими для країни. Саме тому компанія ІСТЕЛ 3000 продовжує свою місію: забезпечення надійності та функціонування обладнання для клієнтів, які постраждали від воєнних дій.

 

В умовах, коли українська інфраструктура перебуває в небезпеці, ІСТЕЛ 3000 цілодобово на зв’язку задля надання невідкладної технічної допомоги. Адже більшість цифрових АТС України, які виробляються під ТМ ISKRATEL, є не лише стратегічно важливими, а й потребують надійного функціонування.

 

У партнерстві з Kontron, ІСТЕЛ 3000 надає безоплатну допомогу у відновленні роботи обладнання, яке було пошкоджено в результаті бойових дій. Допомога надається лише компаніям, які мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави. Завдяки кваліфікованому персоналу, який складається з технічних фахівців, резерву комплектуючих та досвіду роботи з обладнанням, – ІСТЕЛ 3000 готовий надати різноманітний спектр допомоги. Зокрема: діагностику обладнання, консультації з експертами або безпосередню участь фахівців у відновленні роботи обладнання. Крім того, ІСТЕЛ 3000 пропонує альтернативні рішення, щоб максимально швидко та ефективно відновити роботу системи.

 

В умовах повномасштабної війни, ІСТЕЛ 3000 залишається вірним своїй місії – забезпечення надійності та безпеки технічних систем. Будьте впевнені, що ми стоїмо поруч і готові допомогти у будь-якій ситуації.

 

Більше інформації про нашу програму технічної підтримки можна отримати, звернувшись до нашого відділу обслуговування клієнтів.


З повагою

Команда ТОВ "ІСТЕЛ 3000"

0 переглядів0 коментарів

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page